Më mbaj mend (për 1 muaj)

Si E Zhveshi Skivi Samantën!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[04-08-2015]
Bashkëpunimi më i ri nga Samanta dhe Skivi, ka pak ditë prej publikimit të tij e deri më tash ka arritur 254.480 mijë klikime.

Pas Afërditës dhe Amigës me një videoklip pothuajse nudo, edhe Samanta dhe Skivi kanë tentuar diçka asisoj.

Në njërën prej skenave shihet teksa Skivi, ia zbërthen bikinit Samantës, derisa ajo i buzëqeshë.
 (Indeksonline)Komente 0