Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ja Si Dukej Skivi Kur Ishte I Vogël Me Veshje Kombëtare

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[02-10-2015]
Njëri ndër reperët i cili këtë vit ka sjellë mjaftë bashkëpunime dhe ka qenë tejet aktiv në muzikë. Së fundmi ka publikuar edhe një foto në të cilën është shfaqur në veshje kombëtare kur ishte i vogël.

Fjala është për reperin Visar Shala apo i njohur ndryshe për publikun si “Skivi” në këtë foto të publikuar Skivi është shfaqur si asnjëherë më parë që ju do të mund ta mendonit, raporton Indeksonline.

“Kur jom kon i vogël” ka qenë edhe mbishkrimi të cilin reperi e ka vendosur mbi foto e në këto tesha ai duket shumë i lezetshëm por a mund ta imagjinoni se si do të dukej Skivi me këto rroba në këtë moshë.
 (Indeksonline)Komente 0