Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skivi Feston Ditëlindjen, Ja Sa Vjeç është Bërë Sot

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[18-10-2015]
​Hip hop artisti shqiptar, Skivi, po e feston ditëlindjen e tij
Skivi kështu i ka mbushur plot 30 vjet, duke qenë një prej atyre të gjeneratës së “artë” që kanë po të njëjtën moshë në muzikë.

I njohur së pari me grupin Skillz, Visari sot me shumë hite prapa po e feston ditëlindjen dhe ka shumë arsye për t’u gëzuar e krenuar.

Skivi edhe pse pa të dashur u përfol për afera të ndryshme në jetën private.

Ai së shpejti sjellë një bashkëpunim me Soni Malajn.

 (Indeksonline)Komente 0