Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Arbër Musa
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: SL është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vërtetë është Arbër Musa. Më datë 12 Dhjetor 2013, Dj Kollink publikojnë videoklipin "Fr Cypher", në bashkëpunim me Ago, Limi, Getinjo, SL, Donat & Buta. Më datë 10 Janar 2014, SL & LIM publikojnë videoklipin "HoldUp". Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment. Më datë 29 Janar 2015, SL publikon videoklipin "Bad". Më datë 20 Qershor 2016, SL publikon videoklipin "Larg". Muzika e këngës u punua nga vetë SL, teksti u shkru...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lantistar

Overking

Majesty

Abbi

Baci's

Ediz Tuna

Lil' Liri

Arian Kosumi

NS

L-Street

Tags: Sl, 0.Sl, S.L., Arbër Musa


Komente mbi këtë artist