Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  60
BIOGRAFIA: Smail Puraj është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2002, Smail Puraj publikon albumin "Ti Po Shkon" Në vitin 2005, Smail Puraj publikon albumin "Nje Kujtim" Në vitin 2006, Smail Puraj publikon albumin "Ti Veç Ti" Në vitin 2007, Smail Puraj publikon albumin "Tregomë Pse?" Në vitin 2008, Smail Puraj publikon albumin "Per Dasmen Tuaj" Më datë 9 Shtator 2009, Smail Puraj publikon videoklipin "Dashuria Jone". Në vitin 2009, Smail Puraj publikon albumin "Mirmëngjesi Interesi"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Komente

5 🔥Ani Ani (2016)

Unikat (2013)

Asnjehere (2011)

Mos Harro (2010)

Mirmëngjesi Interesi (2009)

Per Dasmen Tuaj (2008)

Tregomë Pse? (2007)

Ti Veç Ti (2006)

Nje Kujtim (2005)

Ti Po Shkon (2002)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hajro Ceka

Arben Gjeloshi

Fahrush Azemi

Toni Ujkaj

Ismet Aloshi

Ekrem Rama

Bujar Berisha

Cani Etemi

Fadil Riza

Fatlum Llugaliu

Tags: Smail Puraj, Smajl Puraj, Smaijl Puraj, Smaki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet