Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Aman Aman Gjermani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ne rini kam dal n'gurbet
e lash vetem nanen teme (2 here)

aman aman gjermani
e shkreta gjermani
me mashtrove ne rini
qka pom vyn kjo pasuni (2 here)

pom shkon jeta ne gurbet
e kur kthehna sdi as vet
pom shkon jeta ne gurbet
gjith po tutna se ktu do te vdes

aman aman gjermani
e shkreta gjermani
me mashtrove ne rini
qka pom vyn kjo pasuni (2 here)


Ky tekst u dërgua nga GonaSmail Puraj
Publikimi: 20/11/2008


Smail Puraj - Aman Aman Gjermani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Aman Gjermani".
3. Video është e këngës "Aman Aman Gjermani", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0