Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Me Bukurin Tende Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

syt e mi gjum nuk ka prej at dit qe tkam pa

sa her qe te sho moj shpirt
ti dhe naten ma bon drit

me bukurin tande
em ke lon pa fjal
vetem me ni shikim
zemren ti ma ke marr (x2)

jo nuk ka ma te bukur
mat bukur nuk ka se ti

me dridhet zemra kur m'shikon me ata dy syt e zi (x2)

me bukuri tende em ke lan pa fjal vetem me ni shikim zemren ti ma ke mar (x4)


Ky tekst u dërgua nga Fadona & Fitore   vivakosovaSmail Puraj
Publikimi: 01/12/2007


Smail Puraj - Me Bukurin Tende
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Bukurin Tende".
3. Video është e këngës "Me Bukurin Tende", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0