Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Shota Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2

Haajde SHOTO mashallah fluturo me Kra.

Hajde SHOTO mashallah fluturo me Kra.

Oh luj SHOTO luj Naten ta paguj,
oh luj SHOTO luj Naten ta paguj.

Oh luj SHOTA luj ne per Vera Gryni kuq e Lula te dherdha.
Oh luj Shota luj ne per Ara Gryni kuq e Lula te bardha.

Luj shoto luj naten ta paguj,
oh luj shoto luj naten ta paguj


Ky tekst u dërgua nga Donisa Hoxha   vivakosova


Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2008


Smail Puraj - Shota
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shota".
3. Video është e këngës "Shota", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0