Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Allah Allah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

allah allah
ohhhh allah
qfar faji duket kam ba
allah allah
ohhh allah
qfar faji duket kam ba

ref:2x
at vajz qe kam dashuru
per tjetrin e kan martu
at vajz qe kam dashuru
per tjetrin e kan martu

allah allah
ohhhh allah
qfar faji duket kam ba
allah allah
ohhhh allah
qfar faji duket kam ba

ref:
at vajz qe kom dashuru
per tjetrin e kan martu
at vajz qe kom dashuru
per tjetrin e kan martu

2x
allah allah
ohhh allah
qfar faji duket kom ba
allah allah
ohhh allah
qfar faji duket kom ba
perendija me denoj
ma mori vajzen qe e du
perendija me denoj
qfar jete du tash le rrnuuu...


Ky tekst u dërgua nga Sidorelaaaaaaa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 25/06/2010


Smail Puraj - Allah Allah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Allah Allah".
3. Video është e këngës "Allah Allah", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0