Më mbaj mend (për 1 muaj)


Smail Puraj - Shpirti Im

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Shpirti Im", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Smail Puraj - Shpirti Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Mos Harro"

Komente

Asnjë Koment

24/06/2010

2010-06-24T06:42:59+00:00qosh em qosh dynjane e kalova
nuk ka vend ku nuk jam shku
asnjo ma te mire asnjo ma te bukur si ti nuk e kam taku
asnjo ma te mire asnjo ma te bukur si ti nuk e kam taku

ReF,.(1x)
o shpirti im o shpirti im
sa te dua ti a e din
o shpirti im gjithqka je per mua
ka kush me ta thone fjalen te dua
Ref:(1)
o shpirti im o shpirti im
sa te dua ti a e din
o shpirti im gjithqka je per mua
ka kush me te than te dua

qosh em qosh dynjane e kalova
nuk ka vend ku nuk jam kan por zemren time ne durt e tua
pergjithmone une e kam lane
zemren time ne durt e tua
pergjithmone une e kam lane

ReF,.(1x)
o shpirti im o shpirti im
sa te dua ti a e din
o shpirti im gjithqka je per mua
ka kush me ta thone fjalen te dua

Ref: (1X)
o shpirti im o shpirti im
sa te dua ti a e din
o shpirti im gjithqka je per mua
ka kush me te than te dua


Ky tekst u dërgua nga  RiNoRss   LiTTa
Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet