Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Luj Luj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

o sonte ne kyt vend per ty
dua me keng per ty moj
bukuroshe qe zemeren me ke
marr qe zemren me ke marr

luj luj mos pusho per mu sonte
vallzo krejt naten ty te pres gra
me ty deri mengjes x2

o sonte ne kyt vend per ty
dua t'kendoj tan naten pa
ja nda me ty dua t'vallezoj
oooo me ty dua t'vallezoj

luj luj mos pusho per mu sonte
vallzo krejt naten ty te pres gra
me ty deri mengjes x2

luj luj mos pusho per mu sonte
vallzo krejt naten ty te pres gra
me ty deri mengjes x3

luj luj mos pusho per mu sonte
vallzo krejt naten ty te pres gra
me ty deri mengjes x3
Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Daniel Bartik


Smail Puraj - Luj Luj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Luj".
3. Video është e këngës "Luj Luj", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0