Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Ti Po Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

mendova une i shkret
se dashuri tvertet kam gjet
tash e shoh sa kom gabu
fjalet qe ti kam besu
tash e shoh sa kom gabu
fjalet qe ti kam besu

Ref:2x

Ti po shkon
hiq nuk po mendon
Pse dashurin ne tok
ti po e rrzon
ni dit do t'kthehesh
por do behet von
se jeta shum shpejt kalon

Shpresova une i ngrat
se nje dit do t'kthehesh prap
do t'bindesh se ke gabu
por koha jone do t'ket mbaru

Ref:2x

Ti po shkon
hiq nuk po mendon
Pse dashurin ne tok
ti po e rrzon
ni dit do t'kthehesh
por do behet von
se jeta shum shpejt kalon

Ref:2x

Ti po shkon
hiq nuk po mendon
Pse dashurin ne tok
ti po e rrzon
ni dit do t'kthehesh
por do behet von
se jeta shum shpejt kalon


Ky tekst u dërgua nga albertislamiSmail Puraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2002


Smail Puraj - Ti Po Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po Shkon".
3. Video është e këngës "Ti Po Shkon", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0