Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Smail Puraj - Ende Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Asnjehere"
Vers.1:
Nuk e dita kush pat faj ti apo un
nja e di pa dyshim se te kam dashur shum
po me ban fajtor veq me drejt se ke
mir e din shpirti jem pa gabime sje

Ref.:2x
Une ende te dua
veq ti je per mua
1.000vjet nese jetoj
tjeter sdashuroj

Vers.2:
Gjithmon te kam dasht e dashur gjithmon do te du
mir e din se shum herë dhe ti ke gabu
po me ban fajtor veq me drejt se ke
mir e din shpirti jem pa gabime sje

Ref.:4x
Une ende te dua
veq ti je per mua
1.000vjet nese jetoj
tjeter sdashuroj


Ky tekst u dërgua nga Kosovare2007
Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet