Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Zoti I Shpise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Zoti i shpies ooo,
miremrama, me gjith zemer perhajr dasma
tmadh e tvogel na ki fituee,
per kit dit hiq sje ngushtue

ref. (x2)
qoju nkom o bajraktar
nisja vallen sa ma par
prej mengjiesi ne kit vend vallen nuk kena me ndal

Zoti i shpies ooo,
tu rrit nera, gjith me gzime te shkoft jeta
e ka pas adet gjithmonje kjo shpije
mu permend per burrënije

ref. (x4)
qoju nkom o bajraktar
nisja vallen sa ma par
prej mengjiesi ne kit vend vallen nuk kena me ndal
Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2013


Smail Puraj - Zoti I Shpise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoti I Shpise".
3. Video është e këngës "Zoti I Shpise", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0