Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Ndoshta Nesër Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Em Kan than se koha dhimbjet i sheron
ki durim se gjithcka dot ndryshon
Em kan than se ti nuk je kan per mu
prap se prak nuk muj met harru
prap se prap jam ka vuaj per ty

REF:
Ndoshta neser dot behet ma mir
Ndoshta neser emrin s´kam ta thir
Ndoshta neser per mua gjithcka dot ndryshon
por sot kurr ma keq sjam kan

Em Kan than se ti tash tjetrin e don
je e lumtur e per mu nuk mendon
Em kan than se ti nuk je kan per mu
prap se prak nuk muj met harru
prap se prap jam ka vuaj per ty

REF:
Ndoshta neser dot behet ma mir
Ndoshta neser emrin s´kam ta thir
Ndoshta neser per mua gjithcka dot ndryshon
por sot kurr ma keq sjam kan
Smail Puraj
Publikimi: 05/05/2016


Smail Puraj - Ndoshta Nesër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta Nesër".
3. Video është e këngës "Ndoshta Nesër", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0