Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Koçi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sokol Koçi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Sokol Koci eshte I apasionuar pas muzikes. Eshte pjesemarres per te disaten here ne Top Fest. Qe ne moshe te vogel eshte I dhene pas muzikes hip hop. Prej vitit 2008 ai do te ishte aktiv ne muzike duke krijuar dhe duke shkruar tekstet e kengeve te tija. Në Maj 2009, Sokol Koci merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Une Dhe Ti". Në Maj 2010, Sokol Koci merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Me Fal", në bashkëpunim me 2 Step. Në Qershor 2011, So...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fran Lucaj

Andi Mezini

Fadil Aziri

Agron Pefqeli

Meti (Muhamet Berbatovci)

Fitim Kelmendi

Lumni Tershana

Sami Krasniqi

Fidan Ahmeti

Duchi

Tags: Sokol Koçi, Sokol Koci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet