Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Koci - S'do Me Harrosh  (Feat. N-J Ziva)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9

Komente

Asnjë Koment

Featuring

N-J Ziva

29/03/2012

2012-03-29T15:54:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'do Me Harrosh" kënduar nga Sokol Koci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sokol Koci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sokol Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet