Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sokol Qabra

Nuk ka akoma asnjë votë

Sokol Qabra është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareUkshin Kovaqica


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rapp Dogg

Muhamer Duraku-Meli

Ramiz Jusufi

Sejdi Sejdiu

Breaker G

Gzim Roci

Enis Potoku

Mirsad Shabani

Fenix

Mc Mitrovicali

Tags: Sokol Qabra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet