Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8757
 • Emri i Vërtetë:
 • Serxhio Sufa
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Solo është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vërtetë është Serxhio Sufa dhe është me origjinë nga Kruja. Ka 2 motra dhe një vëlla. E filloi karrierën në vitin 2019. Më datë 20 Maj 2019, Finem publikon videoklipin "Benzi", në bashkëpunim me Solon. Më datë 16 Gusht 2019, Finem & Solo publikojnë videoklipin "Jeni T'lodh". Me date 27 qershor 2019, Solo bëhet pjesë e "Friends Entertainment", nën menaxhimin e së cilës nodhen edhe shumë artistë të tjerë të talentuar si: Tayna...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Selmos

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

27965 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (43)

37
32
66
68
61
77
73
85
103
103
93
94
91
93
105
100
131
147
160
186

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Leon

Teson

Dichy

Jointinjo

Lali Unik

Matolale

Çartani

Olsi Bylyku

Finem

Marin

Tags: Solo, Ersolo, Serxhio Sufa


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet