Soni Beratit
Soni Beratit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Soni Beratit është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 12 Tetor 2017, Soni Beratit publikon videoklipin "Xhanushja Lalit". Më datë 2 Qershor 2018, Axhesjo Xhangolli publikon videoklipin "Gilavava", në bashkëpunim me Soni Beratit. Teksti u shkrua nga Bledi Selita. Më datë 25 Qershor 2018, Violeta Taçi publikon videoklipin "Zemra Lalit", në bashkëpunim me Soni Beratit & Baba Li. Për orkestrimin u kujdes Adem Berati. Më datë 13 Shkurt 2019, Mimoza Gjoni publikon videoklipin "Jemi Dy Shp...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0