Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Beratit - Xhanushja Lalit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O xhanushja lalit
tikta cikta lila lilala la
Bjem ta puth pak buzën
Tikta cikta lila lilala la (2×)

Ref. 2x:
Lavida vida loca
Pas teje u boka
Goca ime trendi zëmrën ma përvloka

O xhanushja ime
tikta cikta lila lilala la
Gjysma zëmrës time
tikta cikta lila lilala la (2x)

Ref. 2x:
Lavida vida loca
Pas teje u boka
Goca ime trendi zëmrën ma përvloka


Soni Beratit - Xhanushja Lalit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhanushja Lalit".
3. Video është e këngës "Xhanushja Lalit", por nuk këndohet nga Soni Beratit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Soni Beratit:


Komente 0