Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Beratit - Refugjat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndihem vetem pa njeri
Refugjat kam që fëmi
Nga zemra ndihem bosh
Se malli me ka m'posht

Ref. 2x:
Refugjat kaluan vitet
Dhëm shpirti për token time
Malli nga zemra me digjet
Nuk fle qet pa nonen time

Skam njërzit skam gëzim
Skam shok s'njof shtëpin
Mergim oh mergim
Me ty kalova gjith rinin

Ref. 2x:
Refugjat kaluan vitet
Dhëm shpirti për token time
Malli nga zemra me digjet
Nuk fle qet pa nonen time


Soni Beratit - Refugjat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Refugjat".
3. Video është e këngës "Refugjat", por nuk këndohet nga Soni Beratit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Soni Beratit:


Komente 0