Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Soni I Vogel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Soni I Vogel është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 30 Shtator 2012, Elida Bardhi publikon videoklipin "Me Mu", në bashkëpunim me Soni I Vogel. Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Arifi. Më datë 26 Janar 2017, Soni I Vogel publikon videoklipin "Do Jem Me Ty". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 8 Qershor 2017, Soni I Vogel publikon videoklipin "Pa Mu". Muzika e këngës u punua ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fidan Hajrizi

Miri Kamzes

Aldi Loci

Artur Qerimi

Adi Sybardhi

Egzoni Vogel

Skender Buzoli

Fatmir Sula

Marseli

Hysen Trubareva


Tags: Soni I Vogel, Soni Vogel

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet