Official Video

Top 200

Soni Malaj - Kalle Mos Ta Nin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Unik"
Je per loje
dihet kush do fitoje
po rrezikon
nuk e kuptooo-ooj

Duhet ta dish
ne club duhet te vish
oo leviz tani
kerce me mua ti

Hououo
Asnje dyshim
do ta ndjejme te dy
kenaqesine
Hououo
Dhe ti ma the
Ti kalle sonte
Kalle gjithqka ti vet

Ref:
Kalle mos ta nin
kalle,kalle mos ta nin
gjeje veten ti
zemer sonte kalle
Kalle mos ta nin
kalle,kalle mos ta nin
ta kesh si kujtim
zemer sonte kalle ti
(zemer sonte kalle ti)
(zemer sonte kalle ti)

Hououo
Asnje dyshim
do ta ndjejme te dy
kenaqesine
Hououo
Dhe ti ma the
Ti kalle sonte
Kalle gjithqka ti vet

Ref:
Kalle mos ta nin
kalle,kalle mos ta nin
gjeje veten ti
zemer sonte kalle
Kalle mos ta nin
kalle,kalle mos ta nin
ta kesh si kujtim
zemer sonte kalle ti
(zemer sonte kalle ti)
(zemer sonte kalle ti)

Ref:
Kalle mos ta nin
kalle,kalle mos ta nin
gjeje veten ti
zemer sonte kalle
Kalle mos ta nin
kalle,kalle mos ta nin
ta kesh si kujtim
zemer sonte kalle ti
(zemer sonte kalle ti)
(zemer sonte kalle ti)


Ky tekst u dërgua nga Gentathe Best   teuta123
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...