Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Dhoma E Kuqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

dhe vij e izolohem
ne dhomen e kuqe
e nese jashte harrohem
nuk ka asgje te keqe
ouuoo o o o o ouuo
te kam une ty
me pret aty

e hene,
digjem zjarr
e marte,
jam e marre
oo baby dicka nuk shkon shpirt
me ler te vij
atje ku gjendesh ti
(e) merkure,
dritheroj
e enjte, po njesoj
oo baby ku mund te jesh ti
dhe nuk e di
cfare po me pret tani

REF : dhe vij e izolohem
ne dhomen e kuqe
e nese jashte harrohem
nuk ka asgje te keqe
ouuoo o o o o ouuo
te kam une ty
(qe) me pret aty (2x)

e premte,
dhe flake marr
e shtune,
si kurre me pare
o baby eshte larg mengjesi
i kuq eshte si endrra ku jam tani
e diele,
perendoj me javen qe shkoi
baby prape neser do vij
ne te kuqe si dielli qe fle tani

REF : dhe vij e izolohem
ne dhomen e kuqe
e nese jashte harrohem
nuk ka asgje te keqe
ouuoo o o o o ouuo
te kam une ty
(qe) me pret aty (2x)


Ky tekst u dërgua nga Anna   parendesi   EliosshuliSoni Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Soni Malaj - Dhoma E Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhoma E Kuqe".
3. Video është e këngës "Dhoma E Kuqe", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0