Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Soni Malaj - Nje Levizje Me Imagjinate  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Unik"
shi mengjesi jam vetem
por nuk mund te dal
me nerva per nje enderr
qe me ty kam pare
perpara meje puthe nje vajze
fokusoheshe ne buzet e saj
kater sekonda nuk zgjati shume
ishte reale dhe pse ne gjume
s'levizja dot te reagoj
te dal qe te me bien nervat
te harroj
ste shoh une ---
afrohem te te flas
ti je jo, me nje tjeter vajze
nuk ishte as sexy ta kesh prane
s'di pse humba me nje deshtak
vendi aaa po sillet
une aaa po dridhem
tek te kujtoj veten mundoj

REF : sinjal stacioni per ne club
ne levizje me imagjinaten
oooo ooooo
sinjal stacioni per ne club
ne levizje me imagjinaten
oooo ooooo

kater sekonda nuk zgjati shume
ishte reale dhe pse ne gjume
s levizja dot, te reagoj
te dal qe te me bien nervat
te harroj
vendi aaa po sillet
une aaa po dridhem
tek te kujtoj veten mundoj
mos me prit nuk do vij mee

REF : sinjal stacioni per ne club
ne levizje me imagjinaten
oooo ooooo
sinjal stacioni per ne club
ne levizje me imagjinaten
oooo ooooo (2x)


Ky tekst u dërgua nga Anna
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...