Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Soni Malaj - Te Dua Ty (Remix)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/05/2013

2013-05-20T16:02:15

Orkestrimi:

Irkenc Hyka

Orkestrimi:

Petro Xhori
Tek ty jeton shpirt dashuria
Te buzët e tua gjeta jetë
oaoooaaa...
Kur më prekë të them të dua
Janë të miat buzët e tua
Merre qiellin ta kam falur
Më merr

Ti je bota, ti je dielli
Ti je deti, ti je qielli
Ti je ai
Të dua ty

REF. 2x:
Je gjysma ime në këtë jetë
Gjithçka që kam
Nëse një ditë më nuk do të jem
Më shkruaj dhe nën tokë
E jotja jam
një oqean që na ndan
tek une je sot
Dhe nëse një ditë qielli do të qajë
Dielli do të dijë të ngrohë ooo...

Tek ty jeton shpirt dashuria
Te buzët e tua gjeta jetë
oaoooaaa...
Kur më prekë të them të dua
Janë të miat buzët e tua
Merre qiellin ta kam falur
Më merr

Ti je bota, ti je dielli
Ti je deti, ti je qielli
Ti je ai
Të dua ty

REF. 2x:
Je gjysma ime në këtë jetë
Gjithçka që kam
Nëse një ditë më nuk do të jem
Më shkruaj dhe nën tokë
E jotja jam
një oqean që na ndan
tek une je sot
Dhe nëse një ditë qielli do të qajë
Dielli do të dijë të ngrohë ooo...


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet