Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Soni Modena

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Soni Modena është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 31 Dhjetor 2018, Soni Modena publikon videoklipin "Manuel". Më datë 13 Gusht 2019, Soni Modena publikon videoklipin "Beautiful"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Geni Vesholli

Zani Loca

Kapo Ferrunaj

Andi AD

Fitim Bajra

Hary-B

Flame

Fersan Jahiu

Mufail Tolaj

Dringo


Tags: Soni Modena

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet