Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sonila Mara
Nuk ka akoma asnjë votë

Sonila Mara është këngëtare. Në Dhjetor 1998, Aurel Thellimi & Sonila Mara marrin pjesë në Festivali i 37-të në RTSH me këngën "Për Ty Dhe Për Veten Time".

Në Dhjetor 1999, Sonila Mara merr pjesë në Festivali i 38-të në RTSH me këngën "Dielli Që Qan".

Në Dhjetor 2001, Aurel Thellimi & Sonila Mara marrin pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Kohe E Shkuar".

Në Dhjetor 2005, Sonila Mara merr pjesë në Festivali i 44-të në RTSH me këngën "Vjeshtë Me Ty".

Në Dhjetor 2006, Sonila Mara merr pjesë në Festivali i 45-të në RTSH me këngën "Do Të Shkruaj Një Letër".

Në Dhjetor 2010, Sonila Mara merr pjesë në Festivali i 49-të në RTSH me këngën "Egoist".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet