Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sony NRG

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Erson Shabani
BIOGRAFIA: Sony NRG është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Nëntor 1999, Delirium merr pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Oret E Jetes". Më datë 30 Prill 2009, Sony publikon videoklipin "I Love You Baby". Me këtë këngë, Sony merr pjesë në Top Fest 6 në vitin 2009. Më datë 8 Dhjetor 2013, Sony Nrg publikon videoklipin "Supermodel". Videoklipi u prodhua nga Gold Productions....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

The Dreams

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhema Aka Jemayli

Lil Ami

Gjyks

Pitt

Ummet

Danny Boy

Wllatki

Bigg V

Kacho

Legjenda

Tags: Erson Shabani, Sony Nrg, Sony, Sony Energji, Soni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet