Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Uki Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  63
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Uki Latifi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Soulkid, emri i vërtetë i të cilit është Uki Latifi, ka nënshkruar me një nga kompanitë e industrisë së muzikës shqiptare, Elephant. Soulkid konsiderohet si e ardhmja e muzikës RnB në Kosovë, për shkak të talentit të tij të pakontestueshëm në këndim dhe po ashtu edhe në kompozim të këngëve. Ai është një prej artistëve të rinj që po kërkon depërtimin në skenën muzikore shqiptare dhe këtë sigurisht se ai është duke e bërë më së miri. Në Qershor ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (13)

0
4
5
5
9
5
5
6
15
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Stanaj

J Gashi

Seven Saraqi

Anxhelo Koci

Granit Ahmeti

Ex Wolf

Dukati

Fifty

Ram Kukaj

Fajt

Tags: Uki Latifi, Uk Latifi, Prygo, Soulkid


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet