Më mbaj mend (për 1 muaj)

Specialisti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Emri i Vërtetë:
 • Flakrim Latifi
 • Vendlindja:
 • Podujevë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Specialisti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Specialisti është një Hip-Hop/Rap artist dhe Producent nga Podujeva emri i vërtetë Flakrim Latifi. Me muzikë meret që nga viti 2009 ka punuar shumë e shumë projekte të cilat sot për sot janë një numër më i vogël në rrjete sociale. 2014-2015 lansoj mixtape-in e parë të titulluar "HISTORICAL" i cili pati një sukses mjaft të mirë, për të vazhduar më pas 2015-1016 me mixtape-in e dytë "Next Level" Diqka krejt ndryshe nga mixtape i parë, një stil k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Specialisti, Flakrim Latifi

Komente 0