A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Spirit Voice

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  8
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Spirit Voice is a popular group/singers of Pop music. Ato ishin vajzat e para që dolën me klipin e tyre në një fuoristradë, sic ishte edhe titulli i këngës. Ato sillnin freskinë e rininë e moshës nëpërmjet stilit dhe trendit të fundviteve ’90. Asokohe në Tiranë zhvilloheshin audicione nga një studio muzikore, e cila do të formonte grupin e parë “pop”, në përbërje të të cilit do të dominonin vajzat. Formacioni do të quhej “Spirit Voice” (Zëri i Shpirtit), pasi pjesëtaret e grupit ishin te gjithe besi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Soni Malaj

(Former member)

Elia Zaharia

(Former member)

Dorina Tiko

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alar Band

Natyral

Dreams

Korgelt

Exception

Tracks Band

Bulza

Grupi Mister

Revolt Klan

Plisat


Tags: Spirit Voice, Soni Malaj, Elia Zaharia, Dorina Tiko

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019