Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Stanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  57
 • Emri i Vërtetë:
 • Albert Stanaj
 • Vendlindja:
 • New York 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Stanaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Stanaj është një këngëtar / kompozitor i lindur dhe i rritur në Nju Jork. Si një interpretues i ri, duke kënduar që kur ishte 6 vjeç, Stanaj ka performuar në shumë vende në të gjithë Amerikën dhe në Evropë. Ai iu dha mundësia në moshën 14 vjeçare për të kenduar për Papa Benediktin e XVI. Zëri i tij i patëmetë dhe shpirtëror shkelqeu ne performancën e tij vokale hapjen e Dancing With The Stars në vitin 2014. Aktualisht është në studio duke punuar ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtareFrom A Distance Ep (2017)

The Preview Ep (2016)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Seven Saraqi

Shkelqim Berberi

J Gashi

Anxhelo Koci

Uki Latifi

Albanian Gjonny

MIRUD

Hidaver Osmani

Nazmi Belica

Joe Artid Fejzo

Tags: Stanaj, Albert Stanaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet