Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stanaj - Last Girlfriend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Last Girlfriend".
3. Video është e këngës "Last Girlfriend", por nuk këndohet nga Stanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Stanaj - Last Girlfriend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

12/03/2021

2021-03-12T17:00:14+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Last Girlfriend" kënduar nga Stanaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Last Girlfriend".

Ky tekst është kërkuar 15 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
15

DËRGO TEKSTIN

Directors: Josh Rimmey & Zach Williams
Executive Producer: Eli Austin
Producer: Eli Austin & Nathan Larimer
Production Company: Black Coffee Productions
Director Of Photography: Garrett Nicholson
Editors: Josh Rimmey & Zach Williams
Colorist: Nick Sanders
Stylist: Astrid Gallegos
Makeup: Steven Arturo
Barber: Victor Bañuelos Of Elysian Barbershop
Më Shumë Këngë Nga Stanaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë