Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Star Academy Albania

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Star Academy Albania është një talent show e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Albanian Star

Voice Of Albania

Ethet E Së Premtes

X Factor Albania

Gjeniu I Vogel

Jehó

Musical-Fest

Top Music Awards

Prizreni Music Fest

Kosova Fest

Tags: Star Academy Albania, Akademia E Yjeve


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet