Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stealth

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  341
 • Emri i Vërtetë:
 • Fatjon Dibra
 • Vendlindja:
 • Burrel 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Uk 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Stealth është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet Fatjon Dibra. Ne vitin 1998, emigroi ne Angli ne moshen 9 vjeçare. Jeton ne South East London. Stealth ka nje djale dhe ben pjese ne grupin Hellbanianz. Më datë 19 Nëntor 2016, Stealth publikon videoklipin "Ky O Stili". Më datë 18 Dhjetor 2016, Vinz publikon videoklipin "Nobody", në bashkëpunim me Stealth. Më datë 10 Shkurt 2017, Stealth publikon videoklipin "Nuk Ka Dashni", në bashkëpunim me Vinz. Më datë 28 Korrik 2017...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Hellbanianz

Komente

9 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (24)

1
2
1
3
4
10
6
9
5
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ace

JR

Varrosi

Vinz

Lil Koli

Lazy

Bohemi

Eleminimi

Blazer

Mali G

Tags: Stealth, Fatjon Dibra, Hellbanianz


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet