Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stealth
 • Emri i Vërtetë:
 • Fatjon Dibra
 • Vendlindja:
 • Burrel 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Uk 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 30 Gusht 1989
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  347
Këndon kryesisht: hip-hop

Stealth është këngëtar i njohur. Emri i vertet Fatjon Dibra. Ne vitin 1998, emigroi ne Angli ne moshen 9 vjeçare. Jeton ne South East London. Stealth ka nje djale dhe ben pjese ne grupin Hellbanianz.

Më datë 19 Nëntor 2016, Stealth publikon videoklipin "Ky O Stili".

Më datë 18 Dhjetor 2016, Vinz publikon videoklipin "Nobody", në bashkëpunim me Stealth.

Më datë 10 Shkurt 2017, Stealth publikon videoklipin "Nuk Ka Dashni", në bashkëpunim me Vinz.

Më datë 28 Korrik 2017, Vinz publikon videoklipin "Hood Life", në bashkëpunim me Stealth.

Më datë 21 Tetor 2017, Vinz publikon videoklipin "Bojn Demek", në bashkëpunim me Stealth.

Më datë 26 Mars 2018, Stealth publikon videoklipin "Per Shokun I Veshi Dorezat", në bashkëpunim me Vinz.

Më datë 7 Maj 2018, Stealth publikon videoklipin "Never Late", në bashkëpunim me Vinz.

Më datë 12 Tetor 2018, Stealth publikon videoklipin "Gango", në bashkëpunim me Cozman & Vinz.

Më datë 23 Tetor 2018, Stealth & Vinz publikojnë videoklipin "A Je Normal".

Më datë 9 Maj 2019, Stealth publikon videoklipin "Kodak".

Më datë 14 Shtator 2019, Vinz publikon videoklipin "Sdu Me Ja Dit", në bashkëpunim me Stealth.

Më datë 25 Nëntor 2019, Stealth publikon videoklipin "Non Stop".

Më datë 14 Qershor 2020, Stealth & Baseman publikojnë videoklipin "Adrenalina".

Më datë 22 Gusht 2020, Vinz publikon videoklipin "Hood Life 2", në bashkëpunim me Stealth. Teksti i këngës u shkrua nga Vinz & Stealth. Videoklipi u prodhua nga kompania Pro Video.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  JokerDaStrafer  

Komente

9

Anëtar i grupit

Hellbanianz


Komente 9