Stelina
Stelina

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Valmire Sylejmani
  • Vendlindja:
  • KosovëBiografia

BIOGRAFIA: Stelina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është politologe në profesion, aktualisht drejtoreshë e administratës së përgjithshme në Mitrovicën e Jugut. Një tjetër dimension i profilit të saj është edhe ai artistik. Emri i vërtetë i Stelinës është Valmire Sylejmani, është nga Mitrovica dhe ka filluar të këndoje në vitin 2010. Më datë 28 Janar 2010, Stelina publikon videoklipin "I Njejt Si Krejt". Në Qershor 2011, Stelina merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "A Leh Leh Ah". Më da...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0