Stenaldo Mëhilli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Stenaldo Mëhilli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një çast mjaft prekës dhe shokues gjatë audicioneve të fshehta të “The Voice of Albania 4” ka qenë pjesëmarrja në këtë kompeticion e një djali të verbër. Stenaldo Mëhilli vetëm 17 vjeç, i cili ka studiuar që në moshë të vogël për piano ka bërë që të emocionohet juria e “The Voice” dhe që vetëm me anë të zërit të kthehet për ta marrë në skuadrën e saj Alma Bektashi, e cila është përlotur. Në klipin e tij prezantues Stenaldo është shprehur se asnjë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Loni Gashi

Sardi Strugaj

Andi Stafuka

Noga

Shpresim Ahmeti

Gussi

Yll Limani

Sharr Braina

Genti Deda

Red Bloody


Tags: Stenaldo Mëhilli, Stenaldo Mehilli

Krijo Një Kartolinë