Stine

Ja Sqarimi I Stines Për Rrahjen Me Florin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-01-2016]
Ernest Duka apo Stine la shije të keqe në fund të vitit 2015 ku zënka mes tij dhe këngëtarit Flori Mumajesi pas "Kënga Magjike" i cili përfundoi si incident nuk i dha një figurë të mirë tek publiku.

POr tashmë gjithçka mbaroi dhe ka mbetur në vitin që lamë pas, je se çfarë uron Stine për 2016-tën:

Pershendetje miq. Duke marre shkas nga ditet e para te keij viti te ri desha tju uroj perzemersisht,dhe te sqaroj nje situate te vitit ku e hodhem pas me te mirat dhe jo te mirat e tije. Ju detyrohem nje sqarim per incidentin e Kenges Magjike. Sic e kam thene edhe ne Dwm,Jane komentuar lloj e lloj versionesh duke vene ne pah vlerat apo antivlerat e njerit apo tjetrit. jam dhe jemi ndryshe pa patur nevoje per icidente te ksaj natyre.ne jemi Artist njekohesisht edhe shembuj te Kultures dhe artit,sjelljes,menyres dhe se si jetojm etj etj.kshuqe le te qendrojme te tille deri ne Fund.kam ecur prej vitesh dhe kam arritur bashke me mbeshtetjen tuaj aty ku duhet.gjej Rastin tju falenderoj per cdo perkrahie dhe cdo mbeshtetje tuajen.me rsp N.Duka
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ja Sqarimi I Stines Për Rrahjen Me Florin


Komente 0