A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Stine - Ike Pa Mua


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/07/2009

2009-07-01T01:52:04

Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa mesuar
Se endrra ime vetem ti ishe
Shume e embel ishe dikur ti
Kur me flisje, me puthje me shije me embelsi
Shume e embel, jejeje
Si nje engjell, jejeje
Dhe ashtu embel me fute ne gjak
Ma shtove dashurin zemer pak nga pak
Pastaj shkove jeje
U largove, si te shkret me le
Se une tek ty kisha besim
Ti e shkele besen,nuk mbajte premtim
Tani shkove, u largove ne vetmi me le

Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa mesuar
Se endrra ime vetem ti ishe
Baby
Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa menduar tani qenke ikur
kurr ti mos u kthe
Me ke len si peshk pa uje
Dhe tani çdo moment, çdo sekond e vuj
Se te dua jejeje
Se te dua jejeje
Gjithçka per mu ish kjo dashuri
Jo nuk qenkra shkruajt jo per ne te dy
E mallkuar qoft kjo dashuri
E mallkuar qofsh dhe ti
Se une tek ty kisha besim
Ti e shkele besen, nuk mbajte premtim
Tani shkove, u largove si te shkret me le

Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa mesuar
Se endrra ime vetem ti ishe
Baby
Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa menduar tani qenke ikur
Kurr ti mos u kthe

Baby
Gjithçka per mu ish kjo dashuri
Gjithçka per mu ishe ti
Tani shkove ohh baby
Kurr mos u kthe

Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa mesuar
Se endrra ime vetem ti ishe
Baby
Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa menduar tani qenke ikur
Kurr ti mos u kthe


Lyrics submited by Brikena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019