Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Nuk E Meriton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

jo nuk mundem te duroj me nje qast po ta kushtoj
pse nuk gjetem ne ngrotsi koha na ndau ne te dy
nje mënyr unë do ta gjej sho veten time të genjej
por se e kam kaq te veshtir te jem per ty nje gjal i mirr ..
jo nuk dua ta besoj e vetes time jo nuk ja lejoj
rruget pa ty i shikoj si tja boj un si tja boj
ndoshta diten ndoshta ti e din ndoshta jeton mbi gabimet ti
jo nuk dua t keshilloj dua vetem tet kujtoj.

duam duam e nese nuk medon thuam thuam ne tegjithat i harruam harruam dhe keshtu perfundoj taraptaptap
duajm duajm ne me njeri tjetrin luajm luajm ne harrojm se po vuajm vuajm dhe keshtu perfundoj taraptaptap
jo jo jo joooo jo nuk ta lejoj u baby jo jo jo joooouu...
jo jo jo jooo ..nuk e meriton..u baby jo jo jo jo .... nuk e meriton aaaa

se kam mallin te kujtoj gjdo mendim tek ti e qoj
esht genjeshter a vertetsi sa te deshta nuk e di
dhe ngadal po e kuptoje kohen pas ende shikoj nuk e di a me kupton dashurin time nuk e meriton
jo nuk dua ta besoj e vetes time jo nuk ja lejoj
ruget pa ti i shikoj si tja boj une si tja boj
ndoshta diten ndoshta ti e din ndoshta jeton mbi gabimet ti
jo nuk dua t keshilloj dua vetem tet kujtoj

duam duam e nese nuk medon thuam thuam ne tegjithat i harruam harruam dhe keshtu perfundoj taraptaptap
duajm duajm ne me njeri tjetrin luajm luajm ne harrojm se po vuajm vuajm dhe keshtu perfundoj taraptaptap
jo jo jo joooo jo nuk ta lejoj u baby jo jo jo joooouu...
jo jo jo jooo ..nuk e meriton..u baby jo jo jo jo .... nuk e meriton aaaa
jo jo jo jooo tii nuk e meriton o baby jo jo jo jooou jo nuk te lejoj
jo jo jo joouu ooo jo jo jo joooo nuk e meriton
nuk e meriton ti dashurin time qe dhurova ty
nuk e meriton ti dashurin timee qe dhurova ty dhurova tyy
edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish si te deshta ty ste don as nje njeri
edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish do pe do pen do pendohesh ti
edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish si te deshta ty ste don as nje njeri
edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish do pen do pen do pendohesh tii
edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish .......nuk e meriton


Ky tekst u dërgua nga Tetovalady04Stine
Publikimi: 01/09/2004
Festivali: Mikrofoni I Artë 2004


Stine - Nuk E Meriton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Meriton".
3. Video është e këngës "Nuk E Meriton", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0