Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Lady Lady (Feat. Aby)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Nuk e di se si fillon
Por e di veç t'ju tregoj
A do rri, a do ec, a do vazhdoj
Ishte mbrembje shum e gjate
e embel e veçante
Kur ajo me afrohet
S'di te flas per çast
Afrohem,largohem
Nuk e di se si te veproj
A je ti qe un kerkoj
Afrohem,largohem
Stilin tend un e pelqej
Je per mua un e ndjej

A le le le le lady
Un nuk njoh me t'mir se ty
E mira ti je
A le le le le lady
Un nuk njoh me t'mir se ty
E mira ti je

Se un dua te të ndjej
Se un dua te pelqej
Dua gjithçka nga ti
Me fal te puth ne sy
Ti je mbretresha e nates
Un e pranoj
Çdo veprim tendin
Un me vemendje e kontrolloj
Afrohem,largohem
Nuk e di se si t'veproj
A je ti qe un kerkoj
Afrohem,largohem
Stilin tend un e pelqej
Je per mua un e ndjej

A le le le le lady
Un nuk njoh me t'mir se ty
E mira ti je
A le le le le lady
Un nuk njoh me t'mir se ty
E mira ti je

ABI-hej djalë,baby boy me falë
mos të dukem gjë ekstreme
e bukur dhe pak e dalë
kushedi,kushedi i bukur apo peri,
rëndësi ka që ti s'më njeh mua as un nuk të njoh ty

STINE-le ti ndajmë zemrat tona dhe ne të bëhemi dy

ABI-baby boy jam njelloj,
çfarë ti thua jan fjalë bosh,
ti fillon,e vazhdon,me lajka më mbulon
komplimenta me pafundësi,
nuk e di ku i sajon
dhe kam shancin të shfrytëzoj, çastet me ty respektoj
se jam një vajzë e vogel
nëna thot djem si ty ka plot tirona

STINE- come on girl

ABI-më duhet të shtoj se je ti që ma prish mendjen me ty të kaloj


Ky tekst u dërgua nga  lindaStine
Publikimi: 24/05/2004
Festivali: Top Fest 1


Stine - Lady Lady
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lady Lady".
3. Video është e këngës "Lady Lady", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0