Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Sot Ka Ritem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ref.se ka ritem ne kte nat
e digjet ndizet flak
sepse veten un e gjej mes femrave ku pran do te kercej

jemi mbledhur ne istog
me femra ma tbukura ne shqipri edhe bot ye
le ta hapim kete parti edhe sot se jo nuk duroj dot
kemi me koh me kcy deri von
dhe muzika bukur zemer jo nuk pushon
behet fjal per HIP-HOP . R&B
e prezantoj veten un jam
S.T.I.N.E

dua tpi dua tpi dua tpi dua viski ash edhe raki
sot ska t'nalne zemer ye ye ye
dridhe trupin zemer ye ye ye
sdua tprish as qef as terezi
po tfestojm me shok e venali
dua tgrej volumin pak nga pak
e gjat do te jet kjo nat

refx2.se ka ritem ne kte nat e digjet ndizen flak
sepse veten un e gjej
mes femrave ku pran do t'kercej

sot festoni sot kerceni
tundet toka sot tundet veni
pijet alkolike sjellin nxehtsi
un bej thirrje femrave tani zhvishuni.

ateher shok party vazhdon ne hotel
hotel personal jo qdo kush hyn e del me e bukura shum mir e din sot ka seks me v.i.p

dua tpi dua tpi dua tpi dua viski ash edhe raki
sot ska t'nalne zemer ye ye ye
dridhe trupin zemer ye ye ye
sdua tprish as qef as terezi
po tfestojm me shok e venali
e la ta ndjejm ket got me fund
e digjet ndezet deri ne maksimum.

refx2.se ka ritem ne kte nat e digjet ndizen flak
sepse veten un e gjej
mes femrave ku pran do t'kercej

se di se po me pelqen kaq shum te rri
se di pse ne ket nat dua vetem ti pi
pse kam deshir qe kto femra ti q*
stine tb-star.q*per ket melodi
shum shum nxet ket nat
esht mekati i birrave qe u kam 1 2 3 4 5 6 thyen gotat dhe shishet qdo gje kalon ne extrem
i them nje vajze per hotel
dhe del pa problem

kjo esht ftes e firmosur e S.T.I.N.E bashk me tb-star sweet kompani
sot jam i galiduar duart vetem lady lady
kaq prezente shum e bukur per tqen e vertet
mendje leht zemer e di mir se qte pret
e di un e bej per indinitet te mos vonohem me mir e lem per pjesen e3.

refx2.se ka ritem ne kte nat e digjet ndizen flak
sepse veten un e gjej
mes femrave ku pran do t'kercej

Ky tekst u dërgua nga Don[n]kka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 19/12/2008


Stine - Sot Ka Ritem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Ka Ritem".
3. Video është e këngës "Sot Ka Ritem", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0