A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Stine - Pse


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  65

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Vjeshte Dimer '09"

Participating in

Zhurma Show 2010


Oh yeay oohh yeah yeahhh
afër meje ç'do moment t'shoh ktu
veten time ndjenja edhe lodh syt
them me vete ti gënjen
them me vete ti për mua ndjen
e vërteta qenka shum e hidhur
e kuptova që ti qenke lidhur
jo asnjëher nuk do ta gjej pse-n
ti për mua je ti për mua do t'jesh
më vjen të ulëras por veten mbaj
më vjen urrej veten time shaj
gabimet e mija un do ti mbaj
ato që ke ti
ato që ke ti
un zemër do ti fal
dua të shprehem diku qaj
me lotët gabimet e mia laj
e ngushllim jo nuk gjej
du t'shpërthej
oh jo ti mos e moho
at djalin që ti do
ate që gjithë jetën ty
ate që gjithë jetën ty
ty do ta dedikoj
jo ti mos e lejo
ai tjetri nuk të do
ti mos e lejo mos e lejo
me mua mos u zëvendëso
no no no no
no no no no
oh my baby baby
no no no no
oh jo ti mos e lejo
historia jonë qenka shkruajtur
edhe pse une rrugët i kam humbur
ti s'arrite dot ta gjesh
ktë sekret që për ty s'u fsheh
ti u bëre hit në zemrën time
e sfidove ç'do ves pa gabime
e ndërtove ktë anije vet
e tani ti po e le të zhytet leht
më vjen ulëras por veten mbaj
më vjen urrej veten time shaj
gabimet e mija une do ti mbaj
atë që ke ti
atë që ke ti
un zemër do ti fal
dua të shprehem diku qaj
me lotët gabimet e mia laj
e ngushllim jo nuk gjej
du t'shpertheej
oh jo ti e mos e moho
at djalin qe ti do
atë që gjithë jetën ty
atë që gjithë jetën ty
ty do ta dedikoj
jo ti mos e lejo
ai tjetri nuk te do
ti mos e lejo mos e lejo
me mua mos e zëvendëso
no no no no
no no no no
oh my baby baby
me mua mos u zëvendëso
oh jo ti mos e lejo
ai tjetri nuk të do do do
yeah no no no no no no no.


Lyrics submited by Sivi   Gqueen   lonyy
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019