Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - S'di Te Falesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30

Ngjyra nuk shikoj
sepse ngjyrat i zbehe ti
koha zdo kaloj
se me ty ajo mbaroj

Deshirat qe kisha
tani zdi un ku ti kerkoj
(zdi ku ti kerkoj)
enderr me te bukur
je ti ajo qe ma ndaloj

ref:

Jo ti sdi te falesh
- sdi te falesh x2
Po ti di te vrasesh
- di te vrasesh x2

Jo ti sdi te falesh
- sdi te falesh x2
Po ti di,ti di te vrasesh
- di te vrasesh x2

Jo smund tet shikoj
sic do t'shija dikur
jo smund tet besoj
se besimi tasht ka marr fund

Je ti ajo qe vrej
endrrat mi rrzon dhe buzeqesh
ska me dashuri
sa urrejtje fshihet tek ti

ref: x2
Jo ti sdi te falesh
- sdi te falesh x2
po ti di te vrasesh
- di te vrasesh x2


Ky tekst u dërgua nga Felona   xxSTINExxStine
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/03/2012
Festivali: Top Fest 9


Stine - S'di Te Falesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'di Te Falesh".
3. Video është e këngës "S'di Te Falesh", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0