A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Stine - Shum Rralle


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/03/2015

2015-03-09T19:08:44

E bukur si buzeqeshje e Majit
cdo dhimbje me ty do ta ndaj
e di shum mire qe me kupton
shum mire e di qe me mendon
Nuk do ta quaja koncidenc
kur ti me quan thjesht nje frends
jo nuk e dua se duroj
aq me teper kur te shikoj
Nuk dua kurre te te genjej
nuk dua fjalen te ta kthej
nuk dua kurre te te lendoj
nuk dua te te humbas se te meritoj
Per mua jo nuk je njesoj
nuk e ke idene sa te vlersoj
ti merre zemren time yea
ate qe kurre s'ta thash o baby

REF. X4:
Shum rralle, shihemi shum rralle dhe per mall
Nese jam i vdekur per ty behem i gjall
zemra m'behet mal me nje fjale kur shihemi

Nuk dua te impnotizoj
nuk dua te te imponoj
une e di mire sa here me ty do jem
kam nje problem, se s'di te ta them.
Ti je si lule e bukur pa faj
me shfaqesh dhe une syte jo s'ti ndaj
kerkoj aromen te ta ndjej
me kopshte lulesh, lule si ty s'gjej.
Nuk dua kurre te te genjej
nuk dua fjalen te ta kthej
nuk dua kurre te te lendoj
nuk dua te te humbas se te meritoj
Per mua jo nuk je njesoj
nuk e ke idene sa te vlersoj
ti merre zemren time yea
ate qe kurre s'ta thash o baby

REF. X4:
Shum pak, shihemi shum rralle dhe per mall
Nese jam i vdekur per ty behem i gjall
zemra m'behet mal me nje fjale kur shihemi


Lyrics submited by  edison.thaci
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019