Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sting - You Were Meant For Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Life was a song
You came along
I lay awake the whole night through

If I should dare
To think you care
This is what I'd say to you

You were meant for me
And I was meant for you

Nature fashioned you
And when she was done
You were all those good things
Rolled into one

You're like a plaintive melody
That never lets me be
I'm content the angels must have sent you
And they meant you just for me

You're like a plaintive melody
That never lets me be
I'm content the angels must have sent you
And they meant you just for me


Më Shumë Këngë Nga Sting:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet