Më mbaj mend (për 1 muaj)

Storm Fire - Kam Mall (Feat. Baci)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ta ndijej frymmarrjen dhe se vet po vdes
Dua vec nje here t'zgjohem me ty ne mengjes
Aroma e trupit tend zemer sa shum me mungon
Dua pran te t'kem shpirti im cdo sekond

Ref 2x
Larg, shum larg
Zemer s'di si duroj
N'shpirt e ndjej dhimbjen
Por skam si ta largoj
Eshte malli qe m'tret
Vec kujtimet kan mbet
Paska qen e shkruar me vujt perjet

Po du me tregu dicka zemer mbi mbi historin tone
Qysh u njoftem si kaluam e si perfunduam ma von
U njoftem krejt rastesisht ne nje dasem me saktesisht
Me disa shikime te shpeshta u dashuruam marrezisht
Tu afrova ngadal e te ftova ne vallezim
Ti me the mezi po prisje shpejt u hodhe nkrahun tim
Dicka ndjeva perbrenda ♡ nisi te rreh fort
Emocionin se perballova nga syt me rrodhen disa pika lot
Edhe pse buza me dridhej te thash dicka ne vesh
Cenke bo shum e bukur a mos je gjo princesh ?
Ti vetem buzeqeshe e me the te lutem hesht
Aty une e kuptova ce lindi dicka mes nesh
Me terhoqe nga vetja e me dhe nje perqafi
Sikur t'ish takimi fundit u prehe mbi trupin tim
Te lutem te thash mos ik rri dhe pak pran meje
Je femra me perfekte , dashuroj gjithcka rreth teje

Ref 2x
Larg , shum larg
Zemer sdi si duroj
N'shpirt e ndjej dhimbjen
Por skam si ta largoj
Eshte malli qe mtret
Vec kujtimet kan mbet
Paska qen e shkruar me vujt perjet

U shfaqe ne jeten time ne momentin me te duhur
Ti e ndryshove jeten time me bere njeri te lumtur
Gjithcka ishte e bukur kur ti ishe ne krahet e mi
Zemer kur te njofta ty kuptova termin dashuri
Po koha kalao mes nesh gjithcka ka ndryshovar
Un u nisa per Angli sepse isha i detyruar
Tashme un jam shum larg zemer ndodhem ne kurbet
Zanin ta ngjoja ne telefon e fytyren ta shof ne internet
Malli shum me ka marr dhe 1 her per tperqafuar
Nuk e ke iden zemer qe ika sa jam penduar
Gjithcka tashme eshte ndryshe nuk eshte me si me par
Edhe ps3 dukem i fort shpirtin e kam te vrar
Kjo largesia zemer shum ne te 2-ve na lendoj
Kur nuk kish ca me shkrujt bashk ather pse ZOTI na takoj
Dua te rri me ty te perqafoj si ather

Ref 2x
Larg , shum larg
♡ sdi si duroj
Nshpirt e ndjej dhimbjen
Por skam si ta largoj
Eshte malli qe mtret
Vec kujtimet mkan mbet
Paska qen e shkruar me vujt perjet

Hey lepurushe kjo keng shkon per ne 2
Shkon per castet qe kalumte 2 bashk
Po du me tthon qe ♡ jote mperket vetem mua se un e kam celsin e saj
Edhe pse prinderit e tu nuk na lejun te fejoheshim
Ti prap do mbetesh dashuria e jetes time
Sepse kur jetes time i kishte humbur kuptimi ti u bere kuptimi i saj
SHPRESOJ qe enderra qe kishim ne bashk qe na realizohet

Ref 2x
Larg , shum larg
Zemer sdi si duroj
Nshpirt e ndjej dhimbjen
Por skam si ta largoj
Eshte malli qe mtret
Vec kujtimet mkan mbet
Paska qen e shkruar me vujt perjet

REAL LOVE STORY ♡


Ky tekst u dërgua nga AleksaStorm Fire
Featuring: Baci
Publikimi: 23/06/2012


Storm Fire - Kam Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Mall".
3. Video është e këngës "Kam Mall", por nuk këndohet nga Storm Fire.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Storm Fire:


Komente 0